آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98

در سال‌های اخیر دانشگاه‌های پردیس مورد استقبال بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است. رشته مهندسی بهداشت محیط یکی از رشته‌هایی است که هرسال توسط دانشگاه پردیس ارائه می‌شود و مورد استقبال متقاضیان کنکوری قرار می‌گیرد. بدین ترتیب با وجود شهریه پرداز بودن دانشگاه پردیس، برای ورود به رشته مهندسی بهداشت محیط، داوطلب در محیط کاملا رقابتی قرار می‌گیرد. برای رسیدن به موفقیت در این زمینه کافیست از آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی بهداشت محیط مطلع شد و با برنامه‌ریزی برای رسیدن به این رتبه‌ها پیش رفت. در این مقاله آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98 با توجه به سهمیه هر منطقه گرداوری و ارائه شده است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نفرات پذیرفته شده مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 98 در دانشگاه پردیس

آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس همانند دانشگاه روزانه براساس سهمیه مناطق به صورت جداگانه بررسی می‌شوند. بنابراین افرادی که مایل به کسب قبولی مهندسی بهداشت محیط هستند، مطابق با سهمیه منطقه‌ای خود باید رتبه مناسبی کسب کنند. گفتنی است افرادی که دوره سه سال آخر دبیرستان را در کلان‌شهرها، مراکز استان‌ها غیر از کلان‌شهرها و در شهرستان‌های کوچک سپری کرده‌اند، به ترتیب از سهمیه منطقه 1، 2 و 3 برخوردار هستند. در ادامه آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 98 در دانشگاه پردیس با توجه به سهمیه مناطق ارائه شده است.

 

منطقه 1

دانشگاه محل قبولی

آخرین رتبه قبولی در منطقه 1

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

7622

 

منطقه 2 

دانشگاه محل قبولی

آخرین رتبه قبولی در منطقه 2

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

33315

 دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ساری

28908

 دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ساری

32000

 

منطقه 3 

دانشگاه محل قبولی

آخرین رتبه قبولی در منطقه 3

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

20895

 

مشاوره قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس

بدیهی است اطلاع از آخرین رتبه رشته مهندسی بهداشت محیط، تنها در صورتی  تاثیرگذار است که در فرایند برنامه‌ریزی مورد توجه قرار بگیرند. آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کمک می‌کند تا داوطلب به درستی انتخاب رشته کند. انتخاب رشته درست و دقیق در نهایت بیشترین شانس قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، آخرین رتبه قبولی به داوطلب نشان می‌دهد که او برای قبولی در رشته در مهندسی بهداشت محیط به چه رتبه ای نیاز دارد.

مشاوره گرفتن از مشاوران تحصیلی مطمئن ترین راهی است که داوطلبان پیش روی خود دارند. طبیعی است که ورود به دانشگاه پردیس در مقایسه با دانشگاه روزانه در یک رشته مشخص  راحت‌تر است. بنابراین با تکیه بر راهنمایی‌های مشاوران می‌توان مسیر ورود به مهندسی بهداشت محیط پردیس را برای خود هموار کرد. ناگفته نماند که مشاوره زمانی تاثیر مثبت خواهد داشت که در گام اول درست انتخاب شده باشد. مشاوران تحصیلی دانتل از جمله معتبرترین مشاورانی هستند که داوطلبان می‌توانند با خیالی آسوده از راهنمایی‌های آنان بهره ببرند.

 

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98 | سوالات متداول

  1. اطلاع از آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس چه تاثیری در موفقیت داوطلب خواهد داشت؟

آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس داوطلبان را راهنمایی می‌کند تا برای مطالعه منابع کنکور برنامه‌ریزی کرده و با انتخاب رشته‌ای با کیفیت، به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

  1. رتبه مورد نیاز برای قبولی در مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس چند است؟

هر داوطلبی بهتر است آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس را مطابق با محل تحصیل دوران دبیرستان خود بررسی کند. در متن مقاله آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس برای سهمیه سه منطقه ارائه شده است.

  1. مشاوران تحصیلی چه تاثیری می‌توانند در قبولی داوطلبان در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس داشته باشند؟

مشاوران تحصیلی به دلیل تجربه‌ای که سال‌ها در این زمینه دارند، می‌توانند داوطلبان را به شکلی هدایت کنند که بیشترین شانس قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس را داشته باشند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نفرات پذیرفته شده مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *