آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 99

دانشگاه پردیس پس از دانشگاه روزانه دومین دانشگاهی است که کد رشته‌های رشته مهندسی بهداشت محیط را ارائه می‌دهد. تحصیل در دانشگاه پردیس بر اساس پرداخت شهریه امکان‌پذیر است و این موضوعی است که باید قبل از انتخاب رشته به آن توجه داشت.  داوطلبان با توجه به رتبه‌ای که در کنکور کسب می‌کنند، قادر خواهند بود تا وارد دانشگاه پردیس شده و در رشته مهندسی بهداشت محیط به تحصیل بپردازند. بدیهی است که قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط در دانشگاه پردیس در مقایسه با دانشگاه روزانه به شرط تسلط کافی داوطلب به منابع آزمون راحت‌تر است. کسب رتبه قبولی در دانشگاه پردیس بستگی به عواملی چون میزان تسلط داوطلب به منابع آزمون دارد. یکی از راهکارهایی که می‌توان توسط آن تا میزان قابل توجهی شانس قبولی را افزایش دارد، بررسی آخرین رتبه‌های قبولی است. در این مقاله آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 99 ارائه شده است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه نفرات پذیرفته شده مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 99 در دانشگاه پردیس

آخرین رتبه‌های قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط با توجه به سهمیه مناطق به سه دسته تقسیم می‌شود. سهمیه مناطق نیز بر اساس محل زندگی داوطلب در دوران سه سال آخر دبیرستان تعیین می‌شود. این نوع سهمیه‌ها عبارتند از سهمیه منطقه 1، سهمیه منطقه 2 و سهمیه منطقه 3. این سه سهمیه متعلق افرادی است که به ترتیب در کلان‌شهرها، سایر مراکز استان‌ها و شهرستان‌های محروم تحصیل کرده‌اند. در ادامه آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 99 در دانشگاه پردیس برای هر یک از این سهمیه مناطق ارائه شده است.

 

منطقه 1

دانشگاه محل قبولی

آخرین رتبه قبولی در منطقه 1

دانشگاه علوم پزشکی البرز / کرج

14405

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

19311

 

منطقه 2 

دانشگاه محل قبولی

آخرین رتبه قبولی در منطقه 2

دانشگاه علوم پزشکی گلستان / گرگان

41089

دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ساری

37927

 

منطقه 3

دانشگاه محل قبولی

آخرین رتبه قبولی در منطقه 3

دانشگاه علوم پزشکی همدان

20738

دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ساری

18718

دانشگاه علوم پزشکی البرز / کرج

26419

دانشگاه علوم پزشکی گیلان / رشت

27819

 

مشاوره قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس

در سال‌های اخیر دانشگاه‌های پردیس مورد توجه داوطلبان کنکور قرار گرفته است و این به دلیل رشته‌های با کیفیتی است که توسط این دانشگاه ارائه می‌شود. هر داوطلبی اگر ذره‌ای از تلاش خود را بالا ببرد، بدون شک خواهد توانست وارد دانشگاه پردیس شده و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند.

بررسی آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی بهداشت محیط، مسیر پیش روی داوطلب را به وی نشان می‌دهد. این رتبه‌ها گویای این مسئله است که داوطلب برای کسب قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس به چه محدوده‌ای از رتبه نیاز دارد و برای رسیدن به این رتبه چه منابعی را باید مطالعه کند. هر اندازه که داوطلب در کنکور سراسری عملکرد بهتری داشته باشد، شانس موفقیت او افزایش می‌یابد.

در رابطه با استفاده از تاثیرات مثبت بررسی آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس، مشاوران تحصیلی می‌توانند راهنمایی‌های چشمگیری برای داوطلب داشته باشند. این مشاوران با ارائه تجارب و پیشنهادات حساب شده خود، داوطلب را در مسیر رسیدن به نتیجه دلخواه یاری می‌کنند.

 

سوالات متداول

  1. برای تحصیل در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس چه رتبه‌ای مورد نیاز است؟

در متن مقاله به آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس اشاره شده است. این رتبه‌ها با توجه به سهمیه مناطق در سه دسته قرار می‌گیرند.

  1. تحصیل در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس و روزانه چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

تحصیل در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس و روزانه هیچ تفاوتی از نظر کیفیت آموزشی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت این دوره‌ها در شهریه‌ای است که توسط دانشجویان دانشگاه پردیس پرداخت می‌شود.

  1. آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس چه کمکی به داوطلبان می‌کند؟

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس به داوطلب کمک می‌کند تا با برنامه‌ریزی پیش رفته و بیشترین شانس قبولی در این رشته را داشته باشد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه نفرات پذیرفته شده مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *